BAMBOU KOBRA benzersiz, yeni, devrim niteliğinde bir el dezenfektanı dispenseridir: Elcoman tarafından yaşam tarzımızı değiştiren yeni bir ihtiyaca yanıt olarak geliştirilen bir fikrin nihai sonucudur ve sonunda günlük bir jest haline gelir. Bu küresel krizden kurtulurken bile, sanitizasyonun önemi daha da artacak.

Bambou, akışkan ve modüler tasarımı sayesinde sağlık, güvenlik, güvenilirlik, zarafet ve teknolojiyi farklı üst düzey konumlara en iyi ve en esnek şekilde uyum sağlayabilen kaygan bir tasarımda birleştirir. Nesne, – sofistike bir iç teknoloji sayesinde – ürünün sağlamlığını garanti ederken, birden fazla şekil ve pozisyonda özelleştirmeye ve esnekliğine izin veren kıvrımlı bir çelik gövdeden oluşur.

Mukavemet ve esneklik, tamamen kendi üzerine katlanabilir, bir bambu gibi açılır ve 140 cm yüksekliğe ve 49 cm genişliğe kadar istenilen şekilde açılır ve benzersiz, kişisel ve özel bir tasarım parçası haline gelir. LED teknolojisi ve elektronik sensörler, damlama önleyici sistemle otomatik jel dağıtımına izin verir. Bambou Kobra ayrıca zemine kişiselleştirilebilir ayırt edici bir işaret yansıtarak onu size daha da fazla ait hale getirebilir.

Bambou Kobra, özel kişilerden lüks mağazalar, oteller, sanat ve tasarım, mücevherler ve yaşam tarzı dünyasına ve yıldızlı restoranlar dünyasına kadar uzanan üst düzey bir kitleye hitap eden prestijli ve sofistike bir ürün sunmak için tasarlandı. En önemli ortamlar için dezenfekte etme ve gerçek bir mobilya nesnesi olma birincil işlevinin üstesinden gelmek.

Gerçek bir ikonik başyapıt.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir