Çevreyi korumak, gezegeni kurtarmak ve emisyonları azaltmak herkes için giderek daha önemli hale gelmeli ve Kobra hiç de bir istisna değil.

Yayın balığı vakalarının artması ve kişisel verilerin kullanımına dayalı suçlarda artış olması nedeniyle bu günlerde belgelerin parçalanması çok önemli. Ancak bunu çevre dostu bir şekilde yapmak daha da önemli hale geldi. Makinelerimizi her zaman sadece çöp kutusu baskınlarını azaltmak için değil, aynı zamanda evimiz Toprak Ana’yı korumak için de yenilemeye çalışıyoruz .

İnsanların günlük yaptıkları her eylemde doğa üzerinde bir etkisi vardır, ancak modern teknolojiler sayesinde zarar vermekten kaçınabiliriz. Bu nedenle Elcoman, Hibrit Güç Yönetim Sistemini ve Energy Smart Sistemini icat etmiştir ; gezegeni kurtarma sırası bizde.

Gelin bu yenilikçi sistemleri ve hangi öğütücülerin bu tür ekipmanlara sahip olduğunu keşfedelim.

Hibrit Güç Yönetim Sisteminin büyüsüne kapılın

Göstermek istediğimiz ilk teknolojinin adı Hybrid Power .

Bu sistem, verimliliği ve performansı artırmak için her parçalama döngüsü sırasında depolanan enerjiyi kullanır . Bu yenilik sayesinde herkes , makinenin güç kaynağı bağlantısını keserek yalnızca depolanan enerjiyle belgelerin %15’ine kadar parçalayabildi . Bu şekilde, bekleme aşamasında hiçbir güç tüketilmez . Doğa minnettar olacak.

Bu sistem yalnızca belirli modellerde mevcuttur ve Kobra Hybrid bunlardan biridir. Bu parçalayıcı, Güç Yönetim Sistemindeki en son gelişmelere ek olarak, şaşırtıcı performanslar sağlayan 24 saat sürekli çalışan bir motora sahip güvenilir ve dayanıklı bir mekanizmaya sahiptir .

Daha büyük bir yaprak kapasitesi (bir seferde imha edilebilecek yaprak sayısı) için Kobra Hybrid-S’yi seçebilirsiniz . Bu makine güvenlik açısından diğer modele oldukça benziyor ancak motoru daha güçlü; daha büyük ofisler ve departmanlar için mükemmel.

 

Her iki öğütücü de kağıtları, çipli veya çipsiz kredi kartlarını ve filmleri imha edebilir .

Energy Smart sistemiyle enerji tasarrufu

Energy Smart , Elcoman’ın en son teknolojik gelişimidir ve Kobra parçalayıcı serisindeki Hibrit Sistemden çok daha yaygın .

Bu sistem , küresel ısınmadan sorumlu emisyonları azaltır ve çevreyi korur, enerji tasarrufu sağlar . Bir özel yazılım enerji tüketimini yöneten her kağıt öğütücü ve makinelerin üst kısmında bulunan bazı ışıklı optik göstergeler aracılığıyla değerini gösterir.

Bu yenilik nedeniyle, bir Kobra parçalayıcı yalnızca kullanım sırasında elektrik gerektirir . Makine çalışmayı sonlandırdığında, sistem otomatik olarak bekleme modunu etkinleştirerek güç kaynağından daha fazla elektrik enerjisinin boşalmamasını sağlar.

Piyasadaki geleneksel öğütücülerle karşılaştırıldığında, bu modern teknolojiyle donatılmış öğütücüler, enerji maliyetini önemli ölçüde azaltabilir ve atmosfere verilen karbondioksiti azaltabilir . Ayrıca Energy Smart Sistemi , emisyonlar açısından Kyoto Protokolü’nün belirlediği standartlara uygundur .

 

Enerji Akıllı Sistemi ile parçalayıcı sadece için kullanımda olmamıştır zaman 8 saniye , bu gider modunda stand-by tasarrufu otomatik güç ve dönüşler makineye kağıt başka bir sayfaya eklediğinizde üzerinde geri. Ayrıca, 4 saat hareketsiz kaldıktan sonra, Dokunmatik Ekran Serisi modelleri otomatik olarak  ana güç kaynağından ayrılır, böylece ofisten ayrılmadan önce imha makinesini kapatmanız gerekmez.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir