KOBRA CYCLONE ,KOBRA SSD,KOBRA HDD, KOBRA 430 TS SERİSİ

İmha teknolojisinde gelinen son noktadır.KOBRA CYCLONE tek seferde 500 sayfa,KOBRA 430 TS Tek seferde 130 sayfa kağıdı imha eder.Ayrıca CD/DVD,Disket,USB (CYCLONE Plastik Şişe ,Teneke kutu,Mukavva,Karton Kutu)imhasını da sağlar.KOBRA CYCLONE 5 farklı güvenlik seviyesi uygulanabilir.Sadece birkaç dakika süren basit bir modifikasyonla makineyi farklı bir güvenlik seviyesine ayarlamak mümkündür.Bu eşsiz özellik CYCLONE’nun boyut küçültme imha hızı ve güvenliği açısından en zorlu uygulamaların şartlarına uygun parçacık üretmesini sağlar.

KOBRA 400 TS serisi ise Taşıyıcı Bant ile imha edilecek materyalin kolay beslemesini sağlar ve Otomatik Yağlayıcı sistemi ile  imha sırasında kesme bıçaklarını otomatik olarak yağlayarak maksimum verim,dayanıklılık ve kapasite sağlar.

KOBRA SSD imha edilecek malzemeyi kum boyutunda parçalar haline getirir.Konforlu bir çalışma ortamı sağlamak adına HEPA HAVA FİLTRASYON sistemi ile donatılmıştır.

KOBRA HDD Harddisk lerin güvenli imhasını sağlar,Piyasadaki en ileri teknoloji ürünü olan son model dokunmatik ekran teknolojisine sahiptir.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir