Çağımız bildirimlerin, raporların ve ofis belgelerinin çoğunun dijital cihazlarda saklanmasını gerektirse de, birçok şirket, devlet ve idari dairenin dosyalanması ve ardından parçalanması gereken bir miktar kağıt belge var.

Bu durumda, uygun bir yardım almadan bu uzun ve maliyetli prosedürü üstlenmek zahmetli ve aynı zamanda büyük bir zaman kaybı olacaktır.

Kağıt belgeleri kendi başınıza, elle ve bir Kobra’nın yapabileceği kadar etkili bir şekilde parçalama konusunda neredeyse hiç başarı şansı yoktur.

Bu nedenle, bir işletme sahibinin bunu halletmek için alabileceği en büyük tavsiye, kesinlikle kendisine doğru kağıt öğütücüyü sağlamaktır ve Tekodak bunun için burada .

Kobra’nızı seçin, gereksinimlerinizi karşılayın

Küçük ve orta büyüklükteki ofisler için çok çeşitli farklı parçalama çözümleri sayesinde, artık herkesin gerekli parçalama kriterlerine uyan ve en yüksek güvenlik performanslarına ulaşan en iyi parçalayıcıyı seçmesi mümkün .

Her klasik hat öğütücüde uygulanan süper potansiyel güç sistemi, uzun yıllar sorunsuz çalışmayı garanti eder . Classic Line , piyasadaki çoğu üründe bulunan plastik dişlilerden yapılan daha ekonomik ve yaygın şanzımanlarla karşılaştırılamayacak şekilde, çalışma güvenilirliği ve strese ve yanlış kullanıma karşı direnç sağlayan özel karbonla sertleştirilmiş çelik dişliler ve metal zincirli tahrik sistemlerine sahiptir .

son teknoloji mühendislik yenilik +1 kağıt öğütücü serisi, düz kesimli parçalama özelliğine sahip üç model ve bir çapraz kesim modeli içerir. 27 yaprağa kadar kapasiteye sahip Kobra +1, benzersiz bir performansa sahiptir.

 

Tüm Kobra +1 Modelleri, parçalanmış malzeme seviyesini görüntülemek için öne monte edilmiş şeffaf çöp kutuları ile donatılmıştır.

Parçalama kalitesi bir seçenek değildir, ancak araçlarımızın çoğu

KOBRA AF.2 Otomatik besleme / Otomatik kompakt öğütücü ile birlikte  4 kat kıyılmış kağıt hacmi azaltan özel bir sıkıştırma sistemi  optimize torba kapasitesinin (600 litre) ve sık sık boşalmasını önlemek için.

Yüksek parçalama hızı  ve  geniş kağıt tepsisi  belgeleri büyük miktarlarda parçalama .

Ayrıca   aşırı ısınmadan sürekli çalışan motor ,  sağlam zincir ve metal dişli sürüş sistemi,  150 litrelik kullanışlı kabin ile donatılmıştır.

Bu model isteğe bağlı olarak gelir :  belgeleri imha ederken yetkisiz kişilerin meraklı gözlerinden korumak için  elektronik şifreli kilit .

Çift motor sürüş teknolojisi, iki ile bağlantılı olarak faaliyet gösteren “SÜPER POTANSİYEL GÜÇ ÜNİTESİ” , maksimum performansı mükemmel Kobra 390 S5  , yetenekli az 47 sayfaya kadar parçalamak bilgisayar baskı-çıkışları parçalayıp büyük miktarlarda için tasarlanmış bir ofis düz kesim parçalayıcı, bir zaman .

 

Bu model iki isteğe bağlı olarak gelir : birincisi, yanlışlıkla büyük metal nesneler takıldığında makineyi durduran metal algılama sistemi . Ardından, ofis alanından tasarruf etmek için bir belge üst rafı .

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir