Kişisel verilerinizi bildiren bir makbuz veya başka bir belgeden kurtulmanız gerektiğinde ne yaparsınız?

Birçok insan, bir şeyleri parçalara ayırmanın ve onları atmanın yeterli olduğunu düşünüyor. Düzgün bir şekilde parçalanmadıkları takdirde belgelerin kolayca bir araya getirilebileceğinin farkında değiller . Bu gerçekten de ne kadar çok dolandırıcılık ve kimlik hırsızlığı gerçekleştirildiğidir. Bu nedenle hassas verileri işlerken onları doğru şekilde imha etmeniz gerekir .

Nasıl? Kağıt öğütücü kullanabilirsiniz .

Kobra’nın her duruma uygun bir modeli ve herkesin ihtiyacına uygun geniş bir fiyat yelpazesi vardır ; titiz vatandaştan meşgul iş adamına kadar herkes verilerini koruyabilir . Ama her zaman doğru seçimi yapmak zorundasın. Kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış mükemmel parçalayıcıyı satın alabilmeniz için ürünlerimizin tüm temel özelliklerini gösterelim .

Parçalama desenleri: doğru olanı seçin

Classic Line öğütücüler, ortadan kaldırmak istediğiniz kağıtları iki farklı şekilde kesebilir : düz kesim ve çapraz kesim.  Genel olarak, düz kesimli öğütücüler , diğer tür makinelere kıyasla , bir seferde çok daha fazla belgeyi yok etmek için kullanışlıdır – yalnızca kağıt değil, aynı zamanda CD’ler ve kredi kartları.

Bununla birlikte, çapraz kesim, herhangi bir tabakanın azaltılabileceği daha küçük parçalar göz önüne alındığında daha yüksek bir güvenlik seviyesini garanti eder . Kağıdı aynı anda iki yönde yok ederek belgelerin yeniden birleştirilmesini çok karmaşık hale getirir. Bu özel özellik, onu hem evde hem de ofiste her tür kullanıcı için mükemmel kılar. Bu nedenle, en uygun makineyi seçmek için öncelikle verilerin gizliliğini göz önünde bulundurmak önemlidir .

Son olarak, satın almak mümkündür farklı teknolojinin bir çok dışında, Otomatik Yerleşen Sistemi için 24 saat kesintisiz motoru . Bu yenilikler, orta ölçekli ofisler veya endüstriyel kullanım için birçok farklı üründe mevcuttur. Son derece gizli verilerin ortadan kaldırılması için Kobra, optik medyayı yok edebilen parçalayıcılar icat etti .

 

Bu tür bir teknoloji başlangıçta yalnızca hükümetler ve askeri kurumlar için düşünülmüştü, ancak artık durum böyle değil.

Kişisel ve masa başı makineler

Öğütücülerin yalnızca büyük güvenlik departmanları ve istihbarat için uygun makineler olduğunu düşünme eğilimindeyiz. Bununla birlikte, kişisel ve masa üstü öğütücülerden bahsediyor olsak bile , temel bir güvenlik düzeyi sağlanabilir .

Yine de, bir kağıt öğütücü satın alırken, onu kullanacak kişi sayısını her zaman akılda tutmak önemlidir . Bu yüzden dikkatli olun ve makinenin boyutuna ve motoruna bakın.

Kobra + 2 satır, modelleri ise bir seferde 27 sayfaya kadar parçalama kapasitesi sayesinde profesyonel çalışma ortamı için idealdir Kobra + 3 koleksiyonunda herhangi meşgul ofis ihtiyaçlarını aşacaktır.

 

Son olarak, Kobra Hybrid , depolanan enerjiyle çalışmaya, para tasarrufuna ve çevreyi korumaya olanak tanıyan yeni bir sistemle donatılmıştır. Bir parçalayıcı satın almayı düşünmeniz gereken son şey bütçedir . Birçok farklı model vardır ve boyut ve özelliklere bağlı olarak aralarında büyük fark olabilir.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir