üyük kuruluşlar, devlet büroları ve organları , SSD’lerini istismar edildikten ve artık kullanılmadıklarında nasıl elden çıkarıyor ?

Çoğu zaman, daha önce çok gizli ve çok gizli veriler için bir depolama alanı olarak kullanılan ve artık temizlenmesi gereken cihazlar, geride hiçbir iz bırakmamaktadır.

Bu ana nedenden dolayı Elcoman, katı hal sürücülerinde depolanan yüksek güvenlik bilgilerini yönetirken sürekli bir görev için tasarlanmış eksiksiz bir endüstriyel parçalayıcı yelpazesi geliştirmiştir .

Kobra SSD, katı hal cihazını bulundukları yerde parçalara ayırırken bilgi parçalarını yok edebilen bir NSA Onaylı Katı Hal Sürücü parçalayıcıdır .

Bu durumda, Kobra SSD’nin üzerinde çalıştığı katı hal sürücüleri akıllı telefonlar, bellek çubukları, Ipad’ler, usb bellek aygıtları, kalem sürücüler, tabletler, devre kartları, kredi kartları, CD’ler/DVD’ler/Blu-ray’lerdir .

Kobra SSD Parçalayıcının benzersiz özelliklerini keşfetmek için okumaya devam edin.

Kobra SSD: katı giriş, kum benzeri çıkış

Kobra SSD , Katı Hal Sürücülerini, Katı Hal SIM Kartlarını, CAC Kimliğini, EMV Kredi Kartlarını, Manyetik Şeritli Kartları, Flash Sürücüleri, Devre Kartlarını, Kurumsal Katı Hal Sürücülerini, Cep Telefonlarını, Tabletleri, USB’yi yok edebilen bir katı hal sürücü/cihaz parçalayıcıdır. Kalem Sürücüler, CD’ler/ DVD’ler, Blu-Ray Diskler, USB bellek aygıtları, yerleşik elektronik çip ve/veya manyetik ortam içeren kredi kartları ve kimlik kartları, flash bellek IC yongaları, dahili ROM ve/veya flash belleğe sahip CPU yongaları.

Parçalanan malzeme kum benzeri doku parçacıklarına indirgenir .

Kolay erişim 9.5”x1” besleme portu, güvenlik ve besleme işlemi kolaylığı için tüm açıklığı kaplayan bir güvenlik fırçası ile tasarlanmıştır .

Kilitlenebilir besleme hunisi kapağı , malzeme makineye beslendikten sonra huninin içeriğine yetkisiz erişimi engeller.

 

Kobra SSD’deki özellikler şunları içerir: çöp kutusu erişim kapısı için elektronik güvenlik kilitleme ve kapatma izleme sistemleri , hava filtreleme sistemi erişim kapısı ve besleme hunisi , yanlışlıkla sıkışma durumunda otomatik geri dönüş, 7,5 inç çapında büyük 16 bıçaklı iki aşamalı imha işlemi tam ve güvenilir imha için öğütücüler ikinci aşama, operatörü makinenin çalışma durumu hakkında bilgilendirmek için ışıklı gösterge ekranları ve güvenlik için öne monte edilmiş büyük kilitlenebilir acil durdurma anahtarı.

NSA onayımız sayesinde güvenle parçalayın

Kobra SSD, NSA tarafından onaylanmıştır ve Katı Hal Cihazlarının Bozulması için NSA/CSS Spesifikasyonlarının gereksinimlerini karşılar.

Kobra SSD, temiz, güvenli ve rahat bir çalışma ortamı sağlamak için HEPA hava filtreleme sistemine sahip son teknoloji entegre bir dahili vakum sistemi ile donatılmıştır .

Hava filtreleme sistemi , besleme portu da dahil olmak üzere makinenin içindeki farklı alanlardan sürekli olarak hava taşır ve IC’lerin üretiminde kullanılan zararlı malzemeleri yakalamak ve içermek için havayı bir HEPA filtresi aracılığıyla filtreler.

Kobra SSD, çalışma alanında maksimum hareket kabiliyeti için ağır hizmet tipi kilitlenebilir, çift tekerlekli tekerleklerle desteklenir.

Çıkış, cihazların boyutuna ve yoğunluğuna ve besleme voltajına bağlı olarak değişebilir.

 

Kobra SSD, Kobra’nın çoklu ortam imha ekipmanı üretiminde 30 yılı aşkın tecrübesiyle desteklenen katı hal imha uygulamaları için mükemmel bir cihazdır .

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir