Kişisel bilgileri içeren bir yığın belgeyle temasa geçtiği bir işletmeyi yöneten herhangi bir yönetici, sızıntı riski ile karşı karşıyadır.

İnsanların hassas verilerinden sorumlu olmak, bunların etrafa bırakılamayacağı ve atıldıktan sonra kimsenin erişemeyeceği bir yerde olması bilincini beraberinde getirir.

Her şeyden önce, gönüllülük esasına dayalı olsun yada olmasın, rıza yolu ile elde edilen hassas verilerin ve kişisel bilgilerin açıklanması belirli ulusal ve uluslararası düzenlemelerle düzenlendiği için bu muameleler örneğin Avrupa Birliğinde geçerli olan GDPR ( Genel Veri Koruma Yönetmeliği ) kişisel verilerin ve gizliliğin işlenmesi ile ilgilidir.

İtalyan Kobra markasının en iyi İtalyan malzemelerinden üretilen Kobra Evrak İmha makineleri belge imhası dünya çapında kabul görmüş mükemmelliktedir.

Endüstriyel düzeyde ve otomatik beslemeli ,otonom mekanizmalı kişisel kullanım için eksiksiz , güvenilir ve sağlam imha makineleri sunar.

Tek seferde 9 sayfaya kadar imha eden klasik seri Kobra’dan tutunda tek seferde 500 sayfaya kadar belge imhası olanağı sunan saşırtıcı endüstriyel seri Kobra’ya kadar her türlü imha makinesini üretmektedir

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir