Tekodak grup ailesi yeni yıl yemeğinde bir araya geldi. Ankara Holiday inn  Hotel’de gerçekleştirilen yeni yıl yemeğine Tekodak grup Firmaları olan Tekodak LTD ŞTİ, Bordo Medya Grubu ve Eğitim Sektörünün parlayan yıldızı İhtisas Eğitim Kurumları çalışanları katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda başlayan organizasyon Tekodak grup yönetim kurulu başkanı Sayın Zafer Tarhan’ın davetlilere yaptığı kısa bir konuşma ile devam etti. Konuşmasında Zafer TARHAN

“Burada bu gülen yüzleri ve pozitif ortamı görmek inanın yeni başarılar için, yeni heyecanlar için hepimizde bir ümit ışığı doğuruyor. Geçtiğimiz yılı çok güzel geçirdiğimizi ve çok güzel kapattığımızı düşünüyorum. Şimdi yeni bir yılın başındayız ve ben inanıyorum ki daha çok çalışarak daha çok üreterek daha disiplinli ve planlı olarak hedeflediğimiz noktalara geleceğiz. Umuyorum önümüzdeki sene tekrar bu konuşmayı yaparken şimdi olduğumuz noktadan çok daha ileride olacağız. Bütün bunları yaparken şu sözümü kendinize düstur edinmenizi bekliyorum.

“Zaman zamanımızın en kıymetli hazinesidir” Zamanı doğru kullanmalıyız. Çünkü başarmak için zamanla yarışıyoruz”

Konuşmasının ardından yeni yıl hediyelerinin belirlenmesi için çekiliş yapıldı. Çekiliş sonunda hediyeler sahiplerini buldu. Oldukça samimi ve aile sıcaklığında geçen toplantımız oyunlar oynanması ve tatlı ikrami ile son buldu.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir