Kurumsal

Tekodak, kurulduğu günden bu yana gerek kamu gerekse özel sektörün elektronik ofis ekipmanı konusundaki ihtiyaçlarını profesyonelce karşılayarak varlığını sürdürmektedir.

TEKODAK Group

TEKODAK GROUP 1993 yılında kamu ve özel sektörün profesyonel tedarikçisi olarak ticari serüvenine başlamıştır. İlk günkü enerji ve heyecanını asla kaybetmeden, daima ileri bakarak sektörde saygın bir yer edinmiştir. TEKODAK “Teknolojinin Odağı” olma gayesiyle çıktığı bu yolculukta, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarında hem teknolojinin odağı hem de odaklandığı profesyonellikle güvenin ve başarının birincil adresi olmuştur.

TEKODAK, merkezi İtalya’da bulunan KOBRA evrak imha makineleri ve giyotinlerin Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri tek yetkili distribütörü olmuştur. Ankara ve İstanbul’da merkezi bulunan; KKTC ve 55 ilde  bayileri ile birlikte sektörünün lideri olarak adından sıkça söz ettirmektedir.

NATO, Avrupa Birliği, ISO 9001-2001 gibi önemli kuruluşların belgelerine sahip olmakla birlikte, evrak imha makinelerinde devrim yaratacak olan STAND-BY sıfır enerji tüketim teknolojisiyle ve bir A4’ ü 15,000 parçaya bölebilme özelliğiyle dünyanın gözde markası olan KOBRA’nın  distribütörlüğünü 1998 yılından itibaren devam ettirmektedir. Bununla birlikte giyotinler ve bunlarla ilgili sarf malzemeyi bünyesinde bulundurarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

TEKODAK, bilgi içeren evrak, CD,telefon, tablet, harddisk, usb, kredi kartı ve disket imha imha makinelerinin yanı sıra günümüz gereksinimleri arasında yer alan, özellikle toplulukların bulunduğu ortamlarda elzem bir ihtiyaç haline dönüşen hava temizleme cihazlarını da HAGEL markasıyla Türkiye’ye ulaştırmaktadır. HAGEL markası kısa sürede Türkiye’de, ardından bölge ülkelerde  temsilcilikler vererek  pazarda tercih edilir hale gelmiştir.

HAGEL ürün yelpazesinde Hava steril cihazı, Evrak İmha Makineleri, Harddisk İmha Makineleri, Akıllı(Smart) Kürsü, Video Konferans Ünitesi, Prompter Cihazı ve Tele Prompter Cihazı üretmektedir.

Bu bağlamda TEKODAK, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sunduğu profesyonel servis politikası, kalite ve hizmet ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek sektörde hizmet için var olmayı amaçlamaktadır.

Saygılarımızla…