Şirket Profili

TEKODAK GRUP 1993 yılında bir aile şirketi olarak ticari serüvenine başlamıştır. Halen de o ilk günkü enerji ve heyecanını asla kaybetmeden, daima ileri bakarak sektörde saygın bir yer edinmiştir. TEKODAK “Teknolojinin Odağı” olma gayesiyle çıktığı bu yolculukta, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarında hem teknolojinin odağı hem de odaklandığı profesyonellikle güvenin ve başarının birincil adresi olmuştur.

 

Logosuna renklerini veren siyah karanlığı, sarı ise karanlığa doğan bir güneşi simgelemektedir. Bu sebeple TEKODAK bir güneş gibi, içinden aldığı enerji ile çevresini günbegün aydınlatmaktadır.

 

TEKODAK, kurulduğu günden bu yana gerek kamu gerekse özel sektörün elektronik ofis ekipmanı konusundaki ihtiyaçlarını profesyonelce karşılayarak varlığını sürdürmektedir.

 

TEKODAK, merkezi İtalya’da bulunan KOBRA evrak imha makineleri ve giyotinleri ithal ederek, Türkiye ve Türkî Cumhuriyetleri tek yetkili distribütörü olmuştur. Son 20 yıldır Ankara ve İstanbul’da merkezi bulunan; KKTC ve 23 ilde bayileri ile birlikte sektörünün lideri olarak adından sıkça söz ettirmektedir.

 

NATO, Avrupa Birliği, ISO 9001-2001 gibi önemli kuruluşların belgelerine sahip olmakla birlikte, evrak imha makinelerinde devrim yaratacak olan STAND-BY sıfır enerji tüketim teknolojisiyle; bir A/4 ‘ü 15,000 parçaya bölebilme özelliğiyle dünyanın gözde markası olan KOBRA’nın distribütörlüğünü 1998 yılından itibaren devam ettirmektedir. Bununla birlikte giyotinler ve bunlarla ilgili sarf malzemeyi bünyesinde bulundurarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

 

TEKODAK, kâğıt imha makinelerinin yanı sıra günümüz gereksinimleri arasında yer alan, özelilikle toplulukların bulunduğu ortamlarda elzem bir ihtiyaç haline dönüşen hava temizleme cihazlarını da HAGEL markasıyla Türkiye’ye ulaştırmaktadır. Kısa sürede Türkiye’de, ardından bölge ülkelerde temsilcilikler vererek pazarda tercih edilir hale gelmiştir.

 

Bu bağlamda TEKODAK, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sunduğu kalite ve hizmet ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek sektörde hizmet için var olmayı amaçlamaktadır.Saygılarımızla… 
TEKODAK GROUP
Yönetim Kurulu Başkanı
Zafer TARHAN