Teknik Servis

Tekodak, kurulduğu günden bu yana gerek kamu gerekse özel sektörün elektronik ofis ekipmanı konusundaki ihtiyaçlarını profesyonelce karşılayarak varlığını sürdürmektedir.

Teknik Servis en önemli birimlerimizdendir.

Satış kadar satış sonrası teknik servis hizmeti de tüketici için büyük önem arz etmektedir.

Tekodak, ithalatını ve satışını yapmakta olduğu, tüm ofis ekipmanlarına servis hizmeti vermek için TSE belgeli, tam donanımlı teknik servis departmanına sahiptir.

Tekodak’ın ülkemize getirdiği ürünlerin piyasada en çok tercih edilerek önemli satış potansiyeline sahip olmasının başlıca nedenlerinden bir taneside hiç kuşkusuz müşteri memnuniyeti esasına dayanan hizmet anlayışını pratiğe dönüştürmesidir.

Bu başarıda, teknik servis departmanımızın çok büyük miktarda yedek parça stoğuna sahip olması dolayısıyla, müşterilerin parça bekleme sıkıntısını hiçbir zaman yaşamamalarının rolüde büyüktür.

Satışı yapılan ve piyasada kullanılmakta olan bütün ürün ve modellerin motorundan kaportasına kadar en ufak bir parçasını bile stoklarında bulunduran teknik servis departmanımız, yedek parçaların takibini bilgisayar ortamında yaparak eksilen parçalar derhal sipariş edilip, stoğun günü birlik yenilenmesi sağlanmaktadır.

Bir başka önemli nokta da deneyimli, eğitimli ve alanlarında uzman teknisyenlerimizin müşterilerimize bakım ve onarım hizmetini severek ve içtenlikle yerine getirmeleridir. Bütün bunlar bir araya getirildiğinde kalite, güven,yüksek standart ve performanslarda üstün hizmet anlayışı sağlanarak, Tekodak servis hizmetlerinin piyasada apayrı bir yerinin olmasına imkan tanınmıştır.