Tekodak Group Hakkında

Tekodak Şirketler Grubu, 1993 yılında kurulan ve bugün iki dev markayı bünyesinde barındıran bir inovasyon şirketler grubudur! Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri'nde KOBRA'nın tek yetkili genel distribütörü olarak, Evrak Ve Hard Disk İmha sektöründe dünya lideri olmanın gururunu taşıyor. Merkezi İtalya'da Milano'nun kalbinden dünyaya yayılan bu etkileyici marka, NATO onayı ile sektördeki güvenilirliğini perçinlemiştir.

HAGEL ile teknolojinin sınırlarını zorluyor, Akıllı Kürsü, Prompter, Hard Disk İmha, Video Konferans Sistemi ve Hava Temizleme Cihazları gibi yenilikçi ürünler üreterek hayatı daha yaşanabilir kılıyor.

,

Biz, Tekodak olarak müşterilerimize sadece ürün sunmuyoruz; onlara bir yaşam tarzı vaat ediyoruz. Kalite ve yenilikçilik anlayışımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle teknolojiyi zirveye taşıyarak müşteri memnuniyetini ve iş ortaklıklarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz.

Ve işte en heyecan verici kısım: Bayi ağımızdaki büyüme! Her geçen gün daha fazla partnerle çalışmanın ve ailemizi genişletmenin heyecanını yaşıyoruz. Tekodak, sektördeki lider konumunu daha da ileriye taşımak için kararlı ve istekli. Gelecek, bizim ve müşterilerimizin parlak fikirleriyle aydınlanacak.

Tümünü Gör
KOBRA HYBRID PIyasadaki En İyi Evrak İmha Makinesi Olarak 1 Numarada Yer Aldı

KOBRA HYBRID PIyasadaki En İyi Evrak İmha Makinesi Olarak 1 Numarada Yer Aldı

KOBRA Hybrid, "The Best A-Z" (İncelenecek en iyi ürünler) sitesi tarafından piyasadaki en iyi öğütücü olarak değerlendirildi ve 2019 sıralamasında 1 numaralı ürün olarak en üst sıraya yerleştirildi.

İsmi BAMBOU Ve KOBRA Tarafından Yapılmış Bir Tasarım Eseri

İsmi BAMBOU Ve KOBRA Tarafından Yapılmış Bir Tasarım Eseri

BAMBOU KOBRA benzersiz, yeni, devrim niteliğinde bir el dezenfektanı dispenseridir: KOBRA tarafından yaşam tarzımızı değiştiren yeni bir ihtiyaca cevap olarak geliştirilen bir fikrin nihai sonucudu...

KOBRA FLEXPACK "YENİLİKÇİLİK SERTİFİKASI" KAZANDI!

KOBRA FLEXPACK "YENİLİKÇİLİK SERTİFİKASI" KAZANDI!

The Stationers' Company (The City of London Livery Company for the Communications and Content Industries), "Innovation Excellence Awards 2023" vesilesiyle KOBRA FLEXPACK'i "İnovasyon Sertifikası" i...