Tekodak Group Hakkında

Tekodak Şirketler Grubu, 1993 yılında kurulan ve bugün iki dev markayı bünyesinde barındıran bir inovasyon şirketler grubudur! Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri'nde KOBRA'nın tek yetkili genel distribütörü olarak, Evrak Ve Hard Disk İmha sektöründe dünya lideri olmanın gururunu taşıyor. Merkezi İtalya'da Milano'nun kalbinden dünyaya yayılan bu etkileyici marka, NATO onayı ile sektördeki güvenilirliğini perçinlemiştir.

HAGEL ile teknolojinin sınırlarını zorluyor, Akıllı Kürsü, Prompter, Hard Disk İmha, Video Konferans Sistemi ve Hava Temizleme Cihazları gibi yenilikçi ürünler üreterek hayatı daha yaşanabilir kılıyor.

,

Biz, Tekodak olarak müşterilerimize sadece ürün sunmuyoruz; onlara bir yaşam tarzı vaat ediyoruz. Kalite ve yenilikçilik anlayışımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle teknolojiyi zirveye taşıyarak müşteri memnuniyetini ve iş ortaklıklarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz.

Ve işte en heyecan verici kısım: Bayi ağımızdaki büyüme! Her geçen gün daha fazla partnerle çalışmanın ve ailemizi genişletmenin heyecanını yaşıyoruz. Tekodak, sektördeki lider konumunu daha da ileriye taşımak için kararlı ve istekli. Gelecek, bizim ve müşterilerimizin parlak fikirleriyle aydınlanacak.